Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Runscanner

Boyutu:1.67 Mb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:Ingilizce

Açıklama:
runscanner bilgisayarınıza bulaşan küçük reklam yazılımları bilgi alma amaçlı olan casus yazılımları bulup temizleyebilen bir yazılım. runscanner bunların yanında sadece sisteminizdeki küçük yazılımcıkları taramakla kalmıyor başlı başına tam bir sistem taraması gerçekleştirerek hasar gören kayıt girdilerini, yanlış girilmiş bilgisayarınızdan sildiğiniz kayıtların hala duran parçalarını silerek sisteminin performansını büyük ölçüde arttırıyor.

runscanner dosyalarınızın tümünü tam bir filtreden geçirerek çalışan programlarınızın neler yaptığınız hatalı girdiler çıktılar olup olmadığını genel sistem taraması esnasında bulup size bilgi veriyor bunları otamatik seçenekleri sayesinde düzenleyebiliyor.

runscanner 80'in üzerinde farklı truva tarzı sistemi yavaşlatan bilgisayarınızdaki tüm bilgiyi dışarı aktaran özel yazılımları biliyor tarama sırasında bunlarla karşılaştığında otamatik olarak onarabiliyor. program tamamen otamatik olarak tarama yapabildiği gibi seçenekleri rahatlıkla kendini seçebiliyorsunuz.

runscanner sadece bunlarla kalmayarak sisteminizde bulduğu anlamlandıramadığı girdilerini tümünü internet bağlantısı aracılıyla tarayıp kontrol ediyor sisteminizde bulunan dosyalar hakkında size ayrıntılı bilgi veriyor. bunlara olarak yazılım kendini sürekli güncel tutabiliyor sayede herhangi bir küçük programcık geldiğinde tanımama ihtimailini aza düşürüyor, sistem performansını anlaşılır ölçüde arttırabiliyor. yazılımın ücretsiz olması kullanımı açısıdan güzel bir avantaj oluyor.

runscanner-programi_indir40270

Programını indir dosyalar40270
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi