Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


şair Ve Ozanlar

Şairler ve Ozanlar: Mevlana Yunus Emre Fuzuli Dadaloğlu Tevfik Fikret Mehmet Akif Ersoy Yahya Kemal Aşık Veysel Nazım Hikmet Orhan Veli.
II.Mehmed 'in Piri Reis 'in Yunus Emre 'nin Erdal İnönü 'nün Suna Kan 'ın hayatı ne zorluklarla geçti? Neler düşlediler? Süreyya Ayhan 1.500 metreyi dört dakikanın altında koşmak için kimbilir nasıl çalıştı? Orhan Pamuk bir kitabını bitirmek için günde kaç saatten kaç yıl çalışıyor? İki yaşından beri resim yapmaktan bıkmayan Bedri Baykam neden sosyal sorumluluklarını unutmuyor? Metin Erksan 'ın Yılmaz Güney 'in Kemal Sunal 'ın sinemamıza katkıları nelerdi? İsmail Dümbüllü 'nün Cem Yılmaz üzerinde etkisi var mı? Metin Oktay yaşarken Türkiye 'de ve dünyamızda neler olup bitiyordu? Halit Kıvanç 'ın başarısının sırrı nelerdi?
Kültürel çevremizde derin izler bırakan insanlarımız bizlerin hayatında kimbilir ne değişikliklere imza atıyorlar ve daha kimbilir hangi hayatları daha nasıl etkileyecekler?
Genç arkadaşlarımıza başarmak için çalışmanın değerini çalışarak başarmanın hazzını; gerçek hayat hikayelerinden örneklerle anlatmaya çalıştık. Bütün dileğimiz genç okurları yeteneklerini geliştirmeleri için özendirmek onlar gibi başarabileceklerini anlatabilmek.
İlk 10 kitaplık Türk 100 'ler serisinde 100 ünlümüzün hayat hikayeleri yer alıyor. Kitaplar rengahenk cıvıl cıvıl ünlülerin anılarıyla çeşitlendirilmiş etkinliklere de yer veriyor. Böylece eğitimcilerin kullanabileceği bir materyel olmasına özen gösterildi. Genç okurlarımız tarafından hem kolaylıkla eğlenerek okuyabilecekleri ve hem de öğretici kaynak kitap olarak kullanılabilecekleri biçimde hazırlandı.
Kitaplarda yer ünlülerimiz.. şair Ve Ozanlar cevir Kaydet kitap68559
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi şair Ve Ozanlar ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. şair Ve Ozanlar yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi