Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Sevda Çiçeği Dizisi

artık iyice yaşlanmakta olduğunu fark eden naşit, hayatında eksik kalan tek şeyin oğlu selim'in mutlu bir aile kuramaması olduğunu fark eder. oğluyla konuşan hatta ona evlenmesi için uygun gördüğü birkaç iyi aile kızından bahseden naşit, oğlunun sürpriziyle karşılaşır. selim, evleneceği kıza karar vermiştir.

naşit, selim'in sevgilisi nazan müstakbel kayınvalidesi neriman'la tanıştığında korkuya kapılır. çünkü hayatının kurdu, insan sarrafı olan naşit, nazan neriman'ın bir servet avcısı olduğunun farkına varmıştır. ancak konuda selim'i ikna etmesi imkansızdır. çünkü selim aşıktır aşkın gözü kördür. zaten babasıyla yıllarca çatışmış olan selim'i inandırmak mucizelere kalmış bir iştir naşit için...

oğlunu tuzaktan kurtaramayacağını düşünerek evliliğe razı olan naşit, çaresizlik içinde karalar bağlamışken, şans yüzüne güler karşısına leyla'yı çıkarır. tabi karşılaşma naşit'i ilk anda sevindirecek türden değildir. olsa leyla'ya cüzdanını kaptırmasına ramak kalmıştır. leyla, naşit'in kendisini karakola götüreceğinden emin olduğu anda naşit, bir anlaşma teklif eder.

bu anlaşma leyla'nın selim'i kendisine aşık ederek nazan'dan vazgeçirmesini şart koşmaktadır. leyla, yaşlı babaannesini düşünerek anlaşmayı kabul eder.

anlaşmaya göre; naşit, leyla'yı kendi yalısının yanında yalıya yurtdışından yeni gelmiş zengin bir ailenin kızı gibi yerleştirecektir. arkadaşları ise yalının uşağı, şöförü, aşçısı gibi işler üstlenecektir. leyla'dan tek istediği ise oğlunu kendisine aşık etmesi nazan'a olan kör aşkından kurtarmasıdır. tek şart ise oğlu ona aşık olduğunda oğluyla evlenmeye kalkmayacak ortaya çıktığı gibi bir anda kaybolacaktır.

sevda çiçeği konseptin, yani; leyla'nın selim'i kendisine aşık etme çabası, süreç içinde aslında yavaş yavaş selim'e aşık olmasını konu alır. elbette itiraf etmese aynı süreçte selim'de yavaş yavaş ona aşık olacaktır.
Anahtar Kelimeler: Sevda Çiçeği dizisini izle,Sevda Çiçeği hakkında , Sevda Çiçeği eski bölümlerini izle diziler1065
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi