Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Sevdiğinizi Değiştirmeye çalışmayınOnun sevdiği şeyleri en azından denemeye çalışın. Örneğin müzikten hoşlanıyorsa ama siz müzik dinlemek yerine televizyon seyretmek istiyorsanız zaman zaman kendi isteklerinize ara verin ve onunla daha çok vakit geçirebilmek için siz de müzik dinleyin.Açık konuşun Bir ilişkinin başarılı olabilmesi için iyi bir iletişim şarttır. Dinlemeyi öğrenin onun da sizi dinlemesini sağlayın. Duygularınızı açıkça ifade edin, imalı yollardan kaçının. Kızdıysanız bütün gün surat asmak yerine neden kızdığınızı açıklayın. Kavgaların da gerçek bir ilişkide yeri olduğunu kabul edin. Bu kavgalar belki de hislerinizi daha açıkça ortaya koymanızı sağlayacak, sizin için bir tecrübe olacaktır. Bu yüzden bazı tartışmaları hemen anlaşmazlık olarak değerlendirip, ilişkinizin bozulacağından korkmayın aksine bu kavgaları ilişkinize birşeyler katmak için bir fırsat olarak düşünün.

ONA DOKUNUN

Pek çok bilimsel araştırma göstermiş ki hem insanlar hem de hayvanlar dokunulmadan büyüyemiyor, gelişemiyor ve sevgisizlik öldürüyor. Sevdiğiniz kişinin başını okşamak, elini tutmak, omuzuna yaslanmak hem rahatlatıyor hem de büyük bir güven sağlıyor. Bu sırada kan basıncı düşüyor, beyin oxytocin salgılayarak tüm vücuda bir rahatlık sağlıyor. Bu yüzden fırsat buldukça sevdiğiniz kişiye dokunun.
Sevdiğinizi Değiştirmeye çalışmayın cevir Kaydet kadin19350
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Sevdiğinizi Değiştirmeye çalışmayın ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Sevdiğinizi Değiştirmeye çalışmayın yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi