Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Shock StartUp

Boyutu:303 Kb

İşletim Sistemi:Windows2000/2003/XP

Dil:Ingilizce

Açıklama:
bilgisayarınızı açıyorsunuz daha ilk saniyelerden kendini hissettiren hantallık, tüm bilgisayar kullanma hevesinizi kursağınızda bırakıyor. sürekli saatin yanındaki bölmeye (sistem tepsisi) yeni simgeler ekleniyor. fare işaretçisinin yanındaki kum saati bitmek bilmiyor. işte hantallığın sebebi, açılışta windows ile beraber başlayan programların yoğunluğudur.

bu program, bilgisayarınızı açtığınızda başlangıçta otomatik olarak çalışmaya başlayan programları yönetmenizi sağlar. program, sizi meşhur "msconfig" komutuyla uğraşma derdinden kurtarıyor.

program, şimdiki kullanıcı, tüm kullanıcılar varsayılan kullanıcı için otomatik olarak başlayan tüm programları gösteriyor. içlerinden gereksiz gördüklerinizin yanındaki işareti kaldırmanız yeterli. isterseniz, girişi tamamen silebilirsiniz; fakat seçenek, deneyimli kullanıcılar için önerilmektedir. isterseniz, girişleri modifiye edebilir, açılışta başlayan herhangi bir programın bulunduğu klasörü, versiyonunu görebilir açılışta otomatik olarak çalışmasını istediğiniz bir programı ekleyebilirsiniz. ayrıca programın desteklediği diller arasında kore dili bulunmaktadır.

sonuç olarak, başlangıç programlarını yönetebileceğiniz küçük boyutlu, zararlı yazılım içermeyen, ücretsiz bir programdır.

shock-startup-programi_indir40049

Programını indir dosyalar40049
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi