Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Sıla - İmza

Sıla, kendi adını verdiği ilk solo albümü ile en iyi çıkış yapan sanatçı ödüllerini alarak başarısını tescillemişti. Hız kesmeden ikinci albüm çalışmasını tamamlayan genç sanatçı, yepyeni şarkılara İMZA attı. Sony Music tarafından 24 Martta yayımlanacak olan albümün prodüktörü, sanatçının uzun yıllardır birlikte çalıştığı değerli müzisyen Ozan Doğulu.

Radyolarda yayınlamaya başladığından beri büyük ilgi gören albümün çıkış şarkısı Sevişmeden Uyumayalımın çarpıcı sözleri Sıla imzası taşırken, şarkının müziği Sıla ve Efe Bahadıra, düzenlemesi Murat Yetere ait.

Sevişmeden Uyumayalım albüm henüz satışa çıkmadan, 1 hafta içinde radyolarda en üst sıralara yerleşirken, dijital satışta da yasal olarak en çok indirilen şarkı olarak imzasını attı.

Tüm şarkı sözlerini Sılanın yazdığı İMZA isimli albümdeki besteler ise Efe Bahadır ve Sılaya ait. Her şarkısından farklı bir keyif alınacak albümde düzenlemeleri ile yer alan Ozan Doğulu, Murat Yeter, Efe Bahadırın yanı sıra, Murat Çekem, Cihan Okan, Fatih Ahıskalı, Erdinç Şenyaylar, Cengiz Ercümer, Ezgi İçellioğlu, Cudi Genç, Kerem Türkaydın, Göksun Çavdar, Opus 34 ve Gündem ve Yaylı Grubu gibi Türkiye’nin en başarılı müzisyenleri albümde Sılaya eşlik ettiler.

Ülkemizin başarılı yönetmenlerinden Murad Küçük tarafından 35 mm. film formatında Film Sokağında çekilen Sevişmeden Uyumayalımın video klibinde, yurt dışında Sting, George Michael, Sugar Babes, Danny Miague, Eros Ramazzotti gibi bir çok star ve grubun kliplerinde de imzası olan Dennis Madden görüntü yönetmeni olarak eşlik etti.sıla imza mp3 indir sıla mp3 leri indir download full mp3 indir yükle muzikhaberleri14
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Rastgele Kayıtlar
Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi