Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


SilentDrive (Linux)

Boyutu:31 Kb

İşletim Sistemi:LinuxX11

Dil:Ingilizce

Açıklama:
sabit diskiniz çok ses çıkarıyor hızından memnun değil misiniz? silentdrive sayesinde diskinizin aam ayarlarını değiştirerek bunlara çözüm bulabilirsiniz.

öyle sandığınız gibi birsürü donanımsal teknik terimler hakkında bilgi sahibi olmanız, ince detaylar ayarlarla uğraşmanız gerekmiyor. siz sadece basit bir arayüze sahip yazılımla diskinizin hangi durumda çalışmasını istediğinizi belirtiyorsunuz yine yazılım üzerinden sonucu anında test edebiliyorsunuz. ayrıca program, kadar hız kadar gürültü olduğunu belirtiyor.

kısaca yazılımın yaptığı asıl iş, sabit diskinizin okuyucu başlığına hükmeden ayarları değiştirmek. bunun neticesinde hızlanan bir diskin sesi doğal olarak artacaktır tam tersine hızı azaltılan bir disk ise gürültüsüz çalışacaktır.

not: açık kaynak kodlu olan yazılımın kaynağını buradan inndirebileceğiniz gibi windows sürümüne buradan ulaşabilirsiniz.

not program için sisteminizde trolltechs qt4.x kurulu olmalıdır. ayrıca linux sürümü, opensuse 10.3 mandriva 2008'i desteklemektedir.

silentdrive-linux-programi_indir40818

Programını indir dosyalar40818
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi