Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Sırça Köşk Dizisi

her evin bir sırrı vardır, sırlar açığa çıkınca yaşam sıradan olmaktan çıkar…
herkesin bildiği sırlar, kimsenin bilmediği gerçekler ortaya çıktığında aşka adım atmak mümkün müdür?

görünürde son derece sıradan bir aile olan kutlu ailesi’nin, paraları, evleri, işleri, okulları, hayatları, her şeyleri var. ama beklenmedik bir anda başlarına gelen bir talihsizlik onların gıptayla bakılan mutlu hayatını alt üst edecek bir daha asla eskisi gibi olamayacak bir hale getirecek… bir ölüm, bir kaza, kötü bir rastlantı, bir kayıp bir ailenin hayatını nasıl olur kadar kökten değiştirebilir? çünkü kutlu ailesinin her bir ferdinin birbirlerinden sakladıkları büyük sırları var… büyük sırlar!
cahide kutlu(ece uslu)’nun “sırça köşk”ü kocasının öldürülmesiyle bir anda tuzla buz olacak. ama cahide belki adının anlamından aldığı güçle yaşama sımsıkı sarılacak, üstelik doğarken öldü zannettiği adama aziz derman(hakan eratik)’a aşık olacak. ama yaşamında bir bir ortaya çıkan sırlar aşkı yaşanır kılacak mı?

sırça köşk, sırlarla örülmüş yaşamların anlatıldığı bir aşk macera dizisi. sinema tadında hazırlanan gerçekliği esas alan bir öykü. rastlantı sırların birleştirdiği iki insanın umutsuz aşkını temel alırken yan öykülerde hayatın önemli ayrıntılarını yakalayan bir dizi. dizide aile içi ilişkiler irdelenirken, gençlerin uyuşturucu ile ilişki kurması, kumar tutkusunun uzantıları, siyaset dünyasının karanlık dünyalara değen yüzü işlenecek. ece uslu, hakan eratik, ali ipin, suzan aksoy gibi usta oyuncuların başrolü paylaştığı dizide, yan rollerdeki çocuklar gençler arasından televizyon dünyasının yeni yıldızları doğacak.
Anahtar Kelimeler: Sırça Köşk dizisini izle,Sırça Köşk hakkında , Sırça Köşk eski bölümlerini izle diziler1096
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi