Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Son Tercih Dizisi

muzaffer, banko dershanesinin müdürüdür. dershane öğrencileri öss'de istenen başarıyı yakalayamamıştır. bir eğitmenden çok tüccar gibi davranan, sınıflara haddinden fazla öğrenci alan tek düşüncesi para olan banko dershanenin sahibi hayri, kendi yanlışlarını görmeyerek bütün suçu muzaffer diğer öğretmenlerin üstüne atar. muzaffer öğretmen arkadaşları, para delisi hayri'nin tutumuna daha fazla dayanamaz istifa ederler.

öğrencilerin yaşadığı stresi üzerlerindeki baskıyı çok iyi anlayan eğitimciler her türlü zor şarta göğüs gererek hep beraber bir dershane kurarlar. amaçları sene sınavda sıfır çeken öğrencileri bir araya toplayıp, idealist bir eğitim anlayışıyla hepsinin öss'de başarılı olmalarını sağlamaktır. muzaffer eğitimci arkadaşları, eğitimin paradan ibaret olmadığını tüm meslektaşlarına ebeveynlere ispatlamak için son tercih'i kurarlar.

kimsenin bilmediği dershane ilk zamanlar "öğrencilerine" ulaşamasa sorun muzaffer'in eski bir talebesinin yardımıyla sürpriz bir şekilde çözümlenir.

ertesi sabah öss'de çeşitli talihsizlikler yüzünden sıfır çeken kahramanlarımız son tercih dershanesi'nin kapısını çalmaya başlar.

babasının kalp ameliyatı yüzünden sınavdan çıkmak zorunda kalan can, abisi akın'ın çocukça şımarık tavırları sebebiyle sınavdan atılan nil, ağababasının gözbebeği saf sevimli feyzo, tatlı belası babaannesi yüzünden yapacağını şaşırmış mert, diğerleri�

hikâyemizin kahramanları bir araya geldikten sonra "son tercih dershanesi" canlanmış, muzaffer eğitimci arkadaşları öğrencilerine ihtiyaçları olan eğitimi vermek için kolları sıvamıştır. ama gelen bir haberle herkes bir kez daha umutsuzluğa düşer.

kısa bir süre önce açık kalp ameliyatı geçiren can'ın babası tekrar hastaneye kaldırılmıştır.
Anahtar Kelimeler: Son Tercih dizisini izle,Son Tercih hakkında , Son Tercih eski bölümlerini izle diziler1168
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi