Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Sonsuz Mönü

Bir kitap yaparsınız ve piyasaya atarsınız. Elbette bütün merakınız; kaç kişi okuyacak ve ne kadar çok etki yaratacak yönündedir? Bu kitap bir romandır fotoğraf kitabıdır ya da uçsuz bucaksız dünyamızda yapılan bir gezinin notlarıdır. Kitabı paylaşırken okurun algınısı beğenisini başlangıçta tahmin edersiniz ama bir yemek kitabı yaparken sonuçlarını baştan öngörmek sadece kehanettir.
Çok farklı kültür iklimlerinden gelen insanlara verdiğimiz kitap için herkesi mutlu kılmak nasıl mümkün olabilecektir? Malzeme zenginliğimiz baharatımız ve soslarımızla bunu sağlamak biraz olsun mümkün. Değişik coğrafyalardan gelen tatların harman olması da böyle bir keyif ortaklığını sağlayabilir. Ama gene de bir eksik yan var gibidir..Şefiniz aşçıbaşınız..Asıl önemli nokta budur. Bileşim Yayınevi olarak bizim bütün bu sorularımızın yanıtlarını kolaylaştıran sevgili Eyüp Kema Sevinç 'le sonsuz teşekkürlerimizle.. Sonsuz Mönü cevir Kaydet kitap68396
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Sonsuz Mönü ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Sonsuz Mönü yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi