Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


STS Sipariş Takip Sistemi

Boyutu:1.22 Mb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:Türkçe

Açıklama:
üreticiden sipariş toplama sistemi tüpcüler satışı yapan firmalar için geliştirilmiştir. saat üzerinden personel gerektirmeden siparişleri otomatik kayıt eder.

en iki telefon hattına ihtiyaç vardır. hatlardan birisi tüp, diğeri siparişi için müşterilere verilir. müşteriler herhangi bir zaman siparişi için sipariş hattını telefon ile arar çağrı bırakır. gelen telefon numarası tarih saat ile kayıt edilir. kayıtlı müşteri ise veri tabanından müşterinin telefonu caller cihazı tarafından sorgulanır müşterinin adresi gibi tüm bilgiler sipariş listesine kayıt edilir. dağıtıma çıkılacağı sırada sipariş listeleri alınır. adreslere dağıtım yapılır. detaylı bilgi program ile birlikte verilen kitabında (pdf dosyada) anlatılmıştır. gece işyerinizi kapatıp gittiginizde sts sizin için ertesi güne kadar sipariş almaya devam edecektir. bol kazançlı günler dilegiyle...

not.: orjinal program cd+caller cihazı gerekli kabloları ile birlikte kargo ile gönderilir. yazılımı 400 ytl karşılığında üretici sitesinden satın alabilirsiniz.

sts-siparis-takip-sistemi-programi_indir41415

Programını indir dosyalar41415
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi