Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


SunRav BookOffice

Boyutu:5.84 Mb

İşletim Sistemi:Windows(Tümü)

Dil:Türkçe

Açıklama:
sunrav bookoffice, elektronik kitaplar düzenleyip, oluşturacağınız bir program. kitapların bölüm alt bölümlerini sınırsız sayıda yapabilirsiniz.

okul diğer ortamlar için maliyetleri düşürecek şekilde normal bir kitap yerine elektronik kitaplar hazırlayabilirsiniz. program html, chm, pdf rtf biçiminde bunu hazırlayabilir. oluşturduğunuz ders kitaplarını web ortamında yayınlayabilir, gönderebilir disket, cd, dvd gibi ortamlarda dağıtabilirsiniz.

isterseniz kendi çalışmalarınızdan oluşacak e-kitaplar yapabilirsiniz. şiir yazıyor bunu kitap haline getiremiyorsanız üzülmeyin. artık elektronik kitap haline getirip herkesle paylaşabilirsiniz. sadece şiir değil diğer çalışmalarınızı aynı şekilde yapabilirsiniz.

program iki modülle birlikte gelir: bookreader bookeditor.

bookeditor sayesinde basılı bir kitap yerine dijital kitaplar oluşturabilirsiniz. elektronik kitap yapısı içine metin dosyaları haricinde kısa video klipler, ses dosyaları sunumlar ekleyebilirsiniz.

eğer web sayfası chm tarzında yardım dosyaları yapmışsanız programla e-kitap çalışmasını kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

programın türkçe dil desteği olması daha hızlı kolay kullanım sağlıyor. bilgisayarınızdaki ofis dosyalarını kolay bir şekilde kendi içine alabilir. açtığınız yazdığınız yazılara resimler, grafik dosyaları, çizelgeler, çoklu ortam dosyaları köprüler ekleyebilirsiniz. program sayesinde üretilen dosyaları farklı ortamlarda diğer okuyucu, arkadaşlarınızla paylaşmak için exe dosyası haline getirebilirsiniz.

dosya yeni yoluyla yeni bir çalışma başlatabilirsiniz. sol kısımda bulunan küçük pencere içinde bölümler oluşturabilir; bölümleri çoğaltabilir onların içinde alt bölümler yapabilirsiniz. oluşturduğunuz çalışmayı programın kendi uzantısıyla (srb) kaydedebilirsiniz. eğer 'dosya' içinden 'dönüştür'e tıklarsanız chm, html, rtf, pdf, exe olarak çalışmayı kaydedebilirsiniz.

özellikler:
çeşitli görsel metin efektleri kurabilirsiniz.
chm, html, pdf, rtf özel belgeler oluşturabilirsiniz.
exe olarak kitapları derleyebilirsiniz.
standart windows kontrol öğelerini destekler.
ms ofis dosyalarını (doc, xls gbi) dışarıdan alabilirsiniz.
chm biçimindeki dosyalarla çalışabilirsiniz.
çalışmaları yazdırabilirsiniz.
türkçe dahil çoklu dil desteğine sahip.
programın içinde ayrıca reader (okuyucu) yerleşik olarak gelir.
zıp olarak sıkıştırabilirsiniz.
html, htm, htx, otm, wrı, doc, rtf, shtml dosya türlerini dışarıdan programın içine alabilirsiniz.
ses video dosyalarını ekleyebilirsiniz. avı, mpeg, mıdı, ses dosyaları.
hareketli gıf dosyalarını destekler. flash, swf simgeler ekleyebilirsiniz.
çalışmalarınızın daha iyi olması için programın içinden çıktı türü, çözünürlük, sıkıştırma, dil kodlaması, kenar boşluğu, koruma seçenekleri, şifreleme gibi çeşitli ayarlar kurabilirsiniz.

kısıtlama:
programı gün ücretsiz deneyebilirsiniz. ayrıca deneme süresi boyunca çıktı çalışmalara program kendi adını ekler. lisanslı fiyatı ise 39$'dır.

editörün notu:
programı türkçe dil desteğiyle denediğimde bazı bölümlere gelince çeşitli kod hataları ortaya çıktığını gördüm. aynı hatanın diğer dillerde olup olmadığını öğrenmek için diğer dilleri kullandım. fakat aynı yerde kod hatalarına rastlamadım. hata genellikle çeviri sırasında özgün metin içinde yer alan çeşitli sembollerin kaymasıyla ortaya çıkabiliyor. çeviri sırasında buna benzer hatalar genelde çıkabilir. bunun çözümlenmesi lazım. anda çevirdiğim bir programda buna benzer bir hata oluşmuştu bunu çözmek için ekstra bir saat harcadım:)

sunrav-bookoffice-programi_indir40783

Programını indir dosyalar40783
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi