Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Süper Baba Dizisi

dizide çocuklu boşanmış bir baba olan fikret aksu'nun namı diğer fiko (şevket altuğ)'nun çocuklarıyla olan ilişkileri aşkları konu alınmıştır. fiko, çengelköy'de sabit bir işi olmayan yardımsever bir insandır. ilk aşkı, yakın arkadaşı nihat (sümer tilmaç)'ın kız kardeşi ipek (jülide kural)tir fiko, hayatındaki büyük hatayı yaparak şule adındaki zengin bir kadınla evlenir. evlilikten çocuğu olan fiko, ipek'i bir türlü unutamaz birkaç yıl sonra boşanır.

fiko, ipek ile ilgili hislerini yeniden canlandırmaya başlamışken beklenmedik bir kararla ipek abd'ye gider. ipek'in kararı fiko için bir yıkım olmuştur intihara kadar sürüklemiştir. sonraki zamanlarda kızının okulundaki fransızca öğretmeni olan deniz (şevval sam) ile bir aşk yaşamaya başlayan fiko, yakın arkadaşı nihat'la yüzden kavga bile etmişlerdir. sevdiği kadının gerçek adının deniz değil derya olduğunu öğrenen fiko, sadece isminin değil hayatınında farklı olduğunu görecektir. deniz'in geçmişte saplantılı bir ilişkisi olmuş açığa çıkmıştır. deniz'in saplantılı aşığı ile karşı karşıya gelen fiko, saplantılı aşığı öldürmek suçundan hapse girer. daha sonra görülen davalarda suçsuz olduğu anlaşılan fiko, aşkına kavuşamamıştır.

hapishanede dertli arkadaşı celal'in derdine çözüm bulması gerektiğine inanan fiko'nun kararı kendi hayatını etkilemiştir. celal, kızı zeytin ile kızkardeşi elif'e göz-kulak olmasını istemiştir. konuda elinden gelen herşeyi yapan fiko'nun elif (bennu yıldırımlar) ile arasında bir çekim başlar.ilk başlarda fiko, elif'in yaşı yüzünden ilişkiye uzak dursa zamanla kendisi ilişkiyi kabul etmiştir. fiko'nun dizi bittiğinde bilinen son aşkı elif olmuştur.

dizi içerisinde fiko'nun büyük kızı zeynep'in özgürlük çabası, oğlu alim'in aşkı çengelköy semtindeki esnafın dertleri, sohbetleri anlatılmıştır.

dizi gösterildiği dönemde büyük ilgi görmüş türk tarihindeki yerini almıştır.
Anahtar Kelimeler: Süper Baba dizisini izle,Süper Baba hakkında , Süper Baba eski bölümlerini izle diziler1054
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi