Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Takip


yeni romanı için aradığı ilhamı bir türlü bulamamış genç yazar, sokaklarda dolaşıp insanların peşinde dolanmakta, kendine esin kaynağı aramaktadır.

bill takma adıyla dolaşan genç yazar, bir gün siyah takım elbiseli, şık giyimli bir adamın peşine takılır. takıntı haline getirdiği cobb ismindeki gençle sonunda tanışan bill, cobb’un profesyonel bir hırsız olduğunu öğrenir. cobb’un yaşam tarzından çok etkilenen bill, sarışın çekici bir kadınla tanışınca yavaş yavaş ait olmadığı suç dünyasının içine çekilecektir.

christopher nolan’ın “femme fatale” temasından karanlık, daraltıcı mekan atmosferine kadar birçok klasik film-noir öğesi barındıran filmi takip’te, yönetmen klasik temaları alıp daha ilk filminden oluşturduğu kendine has sinemacılığıyla birleştirip başarılı bir kolaj yapıyor. ilk yapıtı following, gerek senaryosu, kurgusu, gerekse görüntülerinin kalitesiyle ileride kadar başarılı bir sinemacı olacağının kaliteli işlere imza atacağının sinyallerini vermiş. nolan’ın filmi yok denecek kadar bir bütçeyle, ailesini arkadaşlarını oynatarak çektiğini belirtelim.

sinema4563
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi