Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


TaLaYPRO Nokia Teması

Boyutu:653 Kb

İşletim Sistemi:(Mobil)Java

Dil:Türkçe

Açıklama:
talaypro nokia teması, 240x320 ekran ölçülerine sahip (6233, 6300, 6131 gibi) nokia marka telefonlar için hazırladığım yakın bir zamanda oldukça popüler olacağına inandığım, dünya üzerinde birçok yabancı sitede yayınlanan ücretsiz tema paketimdir.

bu temayı "nokia s40 theme studio v2.2" programını kullanarak hazırladım. temayı telefonunuza aldıktan sonra, dosyanın üzerine gelip seçiniz. telefonun ana ekranında kız kulesi belirecektir. ekran koruyucusu olarak kara bulutlarla kaplanmış mistik bir havada şerefli bayrağımızın yıldızının belirdiğini göreceksiniz. ayrıca telefonunuz artık kulağa çok hoş gelen bir ıslık melodisi ile çağrı alacak. mesaj tonunda ise inek şaban bir bayan arkadaşa ait ses sizi uyaracak. telefonun pin kodunun girilmesinden sonra linux'un meşhur pengueni size merhaba diyecek, kapanırken veda edecektir. menülerdeki rehber, mesajlar, arama kaydı gibi seçeneklerine ait simgeleri tek tek özel olarak sizin için seçtim tasarıma uygun bir hale getirdim. denediğinizde gerçekten memnun kalacağınıza eminim.

talaypro yazılım olarak sizden herhangi bir ücret talep etmemekle beraber, sadece emeğe saygı içten gelen bir teşekkürü temenni etmekteyiz. daha nice temalarda görüşmek üzere. iyi eğlenceler dileriz.

talaypro-nokia-temasi-programi_indir41223

Programını indir dosyalar41223
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi