Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Tatil Dönüşü Cildinizi Skincode’a Emanet Edin!!!

"400">Gıpta edilesi bronz bir tenle tatilden döndünüz. Yaz mevsiminin gözde trendlerinden bronz ten için deniz, kum, havuz ve güneşten tatil boyunca olabildiğince yararlandınız. Şimdi tatil dönüşü teninize bakım zamanı…

Skincode sizin için ‘Ekstra Hassas Cilt Yenileyici’ peeling kremini geliştirdi. Extra Gentle Skin Refiner, teni tahriş etmeden ölü hücreleri cilt üzerinden uzaklaştırarak derin bir temizlik sağlar.


Bileşimindeki CM Glukan (ekmek mayası) ile hücre yenilenme faaliyetlerini düzenleyen Ekstra Hassas Cilt Yenileyici (Extra Gentle Skin Refiner), cildinizin sıkılığını 1 ayda yüzde 85 oranında artırır.

Skincode’un krem formundaki bu ürünü içerdiği elma ekstresi ile cildinizi temizleyerek olağanüstü bir canlılık ve parlaklık kazandırır. Formülündeki salatalık ekstresiyle de cildinizi besler, tazeler ve nemlendirir.

Skincode’un tüm cilt tipleri için geliştirdiği Extra Gentle Skin Refiner, en hassas ciltleri dahi sorunsuz yeniler. Teni tahriş etmeden ölü hücreleri cilt üzerinden uzaklaştırarak derin bir temizlik sağlar.

Extra Gentle Skin Refiner; canlı, berrak ve pürüzsüz bir görünüm için cildinize en güzel bahar armağan olsun. Bırakın Skincode, cildinizde her dem bahar havası estirsin…

Satış Fiyatı: 98 YTL

Tatil Dönüşü Cildinizi Skincode’a Emanet Edin!!! cevir Kaydet kadin15509
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Tatil Dönüşü Cildinizi Skincode’a Emanet Edin!!! ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Tatil Dönüşü Cildinizi Skincode’a Emanet Edin!!! yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi