Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Tenin Gizemi


1981 yılında kansas’ta başlayan hikaye, küçükken aynı beysbol takımında oynayan brian neil’in hayatlarına odaklanıyor. yaşındayken amnezi geçiren brian, neler yaşadığını hatırlayamadığı hayatından eksilen saatte uzaylılar tarafından kaçırılıp üzerinde deneyler yapıldığına inanmaktadır.

neil ise beysbol takımının koçunun tacizine uğramış, geri kalan hayatı boyunca onu unutamamış ara sıra fahişelik yapmakta olan bir gençtir. küçükken yaşadıkları travmatik olaylar sonucu hayatları tamamıyla değişen iki gencin yolları yıllar sonra tekrar kesişecektir. çünkü brian, neil’in kendisinin uzaylılar tarafından kaçırılmasını açıklayabileceğini düşünmektedir.

filmlerinde cinsellik teması üzerine yoğunlaşan grek araki’nin, scott heim’ın kendi hayatından izler taşıyan aynı isimli romanından uyarladığı filmi, pedofili, eşcinsellik gibi konulara eğilen çarpıcı bir yapıt. ülkemizde 24. uluslararası istanbul film festivali kapsamında gösterilen mysterious skin, joseph gordon-levitt’in başarılı performansını görmek için izlenmeyi hak ediyor.

sinema4940
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi