Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


The Rocky Horror Picture Show


evlenmeye karar vermiş çiftimiz janet brad, yağmurlu bir gecede yollarını kaybedince kasvetli bir şatoya sığınırlar. şatonun sahibi ise transeksüel gezegeni’nden gelmiş travesti dr. frank-n-furter’dır.

tam gece dr., kendisi için rocky horror adında bir aşk kölesi yaratma projesini açıklar. ikilinin yaşayacakları çılgınlıklarla dolu gece, mutlu ideal çiftin bastırılmış tüm duygularını ortaya çıkaracaktır.

artık kült bir film olmaktan bile çıkmış fenomen haline gelmiş the rocky horror picture show’un dönem dönem bazı sinemalarda tiyatrolarda yapılan interaktif gösterilerinde filmi izlemeye gelen seyircilere istedikleri gibi özgür davranma şansı tanınır. filmin kendisinden bile daha popüler hala gelmiş interaktif şovlar sırasında, istedikleri kıyafetle makyajla gösteriye gelen seyirciler filmin diyaloglarına, şarkılarına eşlik etmekten meşhur “time warp” dansını yapmaya kadar bir dizi aktivite gerçekleştirirler. geceyarısı filmleri arasında fazla izlenen filmlerden biri olan the rocky horror picture show, müzikleri ile adından söz ettirmiş çılgın, sınırları olmayan bir müzikal.

sinema4567
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi