Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


TrustPort Internet Gateway-

Boyutu:117 Mb

İşletim Sistemi:Windows2000/2003/XP/Vista

Dil:Ingilizce

Açıklama:
üreticiden: trustport ınternet gateway, tahsis edilmiş windows sunucuları mevcut e-posta sunucusu üzerine kurulabilir. trustport ınternet gateway'in ayrı parçaları birkaç sunucu üzerine dağıtılabilir.

trustport ınternet gateway ayrıca önceden yapılandırılmış donanım modülü şeklinde mevcuttur verimlilik güvenilirlilik fikri ile tasarlanmıştır. mesajları yüksek hızlarda işlerken antivirüs antispam koruma sağlar. performansı özelleştirilebilir geniş ölçekli e-posta sunucular ısp ihtiyaçlarıyla tam olarak uyumludur.

trustport ınternet gateway, kolaylıkla kurulabilen idarecilerin zamanını koruyan ayrıca kutu dışı önceden yapılandırılmış donanım çözümü formunda mevcuttur. kullanıcı, trustport ınternet gateway'i entegre bir çözüm olarak kullanabilir antivirüs, antispam anticasus yazılım özeliklerini ayrı olarak kurabilir.

trustport ınternet gateway, bir kurulum satış sonrası destek içeren tam teknik destekle gelir. ayrıca, müşteri taleplerini karşılamak için özel destek planları yapılabilir.

trustport ınternet gateway özellikleri
stmp antispam
istenmeyen e-posta mesajlarını güvenli tavizsiz bir şekilde direkt olarak ınternet gateway'de durduran modern bir çözümdür.

smtp antispam
smtp sunucu birkaç başka modüldür. smtp sunucu gelen bir mesajı aldığında, bunu derler işlem sunucuya kaydeder. işlem sunucu, e-postayı temel parçalarına ayırır adım adım antivirüs antispam kontrolü gerçekleştirir. bir mesaj spam olarak belirlendiğinde, direkt olarak sunucu seviyesinde silinebilir önceden tanımlı bir metinle mesajın konu satırında işaretlenebilir son kullanıcının posta istemci kurallarına uygun olarak varış çalışma istasyonu seviyesinde filtre edilebilir.

antispam modülün anahtar özellikleri
gri liste
gelen e-postayı kabul etmeden önce, modül göndericinin e-posta adresine, gönderici posta sunucu adresine alıcı e-posta adresine bakar veriyi veritabanıyla karşılaştırır. bunlar birbirini tutmuyorsa, posta sunucu geçici teslimat hatası mesajı gönderir. spamcılar genellikle böyle bir geçici hata mesajından sonra yine mesajı gönderme eğiliminde olmadıklarından, posta teşebbüsü iptal edilir spam mesajı asla ulaşmaz. yasal kullanıcılar yine denerler. bir kez gönderilen posta kabul edildiğinden, minimum bir gecikmeden sonra, mesaj son kullanıcı tarafından alınır veritabanının beyaz listesine gönderici alıcı kombinasyonu girilir.

http erişim kontrolü (bant kontrolü)
çözüm sadece güvenliği değil, çalışanın üretkenliğini artırır bant genişliğini sağlar.

merkezi yönetim
trustport ınternet gateway merkezi yönetim internet tarayıcı merkezi sunucu arasında https bağlantısı aracılığıyla web arayüzle verilir.

parça ayarları karantina yönetiminden ayrı olarak, idarece grafik formatında detaylı özetleri istatistikleri görebilir.

trustport sunucular
trustport sunucular işletmenin yerel alanında windows dosya sunuculara depolanan kopyalanan dosya dokümanlarda bulunan virüs problemlerini çözer.

trustport sunucu antivirüs
dosya sunucularda depolanan verinin kalıcı korumasını sağlayacak bir antivirüs programıdır. önceden bilinmeyen problemli kodu tespit etmek için etkin sezgisel metotları sanal bilgisayar teknolojisi özeliklerini taşır.

trustport antivirüs, dört motor içermektedir, özelliğiyle %100 sonuç sağlayan tek üründür.

trustport firewall
yetkisiz girişlerin engellenmesi, sunucu korumasının temel parçasıdır. kullanıcılar özel bir tipte iletişime izin vermek bunu dışarıda bırakmak için tespit edilen güvenlik ayarlarını kullanabilir özel filtreleri tanımlayabilirler.

trustport-nternet-gateway-programi_indir41773

Programını indir dosyalar41773
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi