Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Turist Duası

Yüce Tanrım,

Bu dünya üzerinde, hemen yıkanıp kuruyan çamaşırlarıyla; kartpostal atmaya, fotoğraf çekmeye ve seyahat etmeye mahkum edilmiş bu mütevazi, itaatkar kullarını hor görme.

Rezervasyonlarımızın kabul edildiği, odalarının toplanıp temizlendiği, musluklarından sıcak su akan otelleri seçebilmemizde bizden ilahi reberliğini esirgeme.

Telefonların çalışıyor ve santral memurlarının da dilimizi konuşuyor olmaları için dua ediyoruz.

Yemeklerin mükemmel, garsonların dost canlısı ve şarabın da mönüye dahil olduğu ucuz restoranları bulabilmemiz için bize önderlik et sevgili Tanrım.

Anlayamadığımız para birimlerinde, doğru bahşiş verebilmemiz için yeterli aklı bize ver. Bilmezlikten kaynaklanan az bahşişler veya korkudan kaynaklanan az bahşişler için bizi affet. Yerli halkın bizi biz olduğumuz için sevmelerini sağla, laf kalabalığıyla sattıkları malları aldığımız için değil.

Rehber kitaplarında, "muhakkak görülmesi gereken yerler" listesinde bulunan müzeleri, kiliseleri, sarayları ve şatoları gezebilecek gücü bize ihsan et. Eğer şans eseri öğleden sonra biraz kestirmek amacıyla tarihi bir eseri, atlarsak, nede olsa etten kemikten oluştuğumuz için merhamatini üzerimizden eksik etme. Amin! Turist Duası cevir Kaydet komikyazi707
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Turist Duası ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Turist Duası yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi