Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Türklere Has ölme şekilleri

* Traş olurken berberin "rahatlatır" güdümlü, boynu aniden saga sola çevirme hareketi sonucu, boynun kırılması. (Erzurum, Merkez Berber Salonu)

* Kafasında mermer kırdırmaya çalışan medyatik karatecilerin travma sonucu ölümü (Esenler Karete Salonunda)

* Mideye kaçan sinegi öldürmek için ağza sheltox sıkmak suretiyle ölüm (Istanbul/Sultanbeyli)

* Bir arabaya 11 kisi binip viyaduğe uçmak (Molla Gürani Viyadügü/Istanbul)

* Balkona 50 kişi çıkılması sonucu balkonun çökmesiyle oluşan toplu ölüm.(Dudulluda bir Köy nişan töreninde)

* Ormanda zehirli mantarları ailece yiyerek, anaa ne guzel!? diyip akşama evde ölu bulunan Türk ailesi (Datçada)

* Yatağındaki tahtakurusu veya bilimum haşeratı öldurmek icin yatağı ilaçladiktan biraz sonra uykuya dalarak goçmek (Kavak Köyü)

* Elektrik direğine yaslanıp ayakkabısına kaçan taşı çıkartmak için ayağını silkelerken elektrik çarptığını sanan yardımsever bir kişi tarafindan kafasina kürek, kalas vb vurularak ölmek. (Rize/Ardesen Kasabasi/Tunca Köyü)

* Denizcilik işletmesinin Gazientep tankerinde gecen bir olay: Geminin ücüncü mühendisi kontrol icin geminin buhar kazanına girer. Kimseye haber vermemistir. Daha sonra işgüzarin biri "niye bu kazan kapağı açık" der ve kapağı kapatır akabinde gemi sefere çıkar. (Kocaeli/Dilovasi Iskelesi)

* Yolda mutlu mesut yürürken kafaya balkon düsmesi (Dudulluda)

* İskence sonucu intihara meyil gosterip ayakkabi bağcığı ile kendini asarak ölmek (Gayrettepe Istanbul Il Emniyet Müdürlüğü Nezarethanesi)

* Para çekmek amacıyla girilen bankamatik gişesinde elektrik çarpması sonucu ölum. (Ziraat Bankasi, Bozcaada Subesi)

* Trafik kazasından yaralı olarak kurtarılıp, hastaneye kaldırılırken ambulansın kaza yapması sonucu ölum. (Ülkemizin bir çok şehrinde sık rastlanan bir vakka)

* Nüfus sayımı nedeniyle bom boş olan otoyolda bir sayım görevlisinin bariyerlere girmesi sonucu ölümü. (TEM otoyolu Gebze mevkii)

* Ayni iş yerinde biri gündüz bir gece vardiyasında olmak üzere çalışmakta olan baba oğuldan biri mobylette motor ile ise gitmekte digeri ise bir başka mobylette ile eve dönmekte iken, yol üzerindeki sert bir virajda karşılaşmalari ve birbirlerine selam vermek isterken çarpışıp beraberce ölmeleri. (Konya, Meram Mahallesi)

* Kafalar güzel bir sekilde TEM otoyolunda seyreden bir araçtaki beş kisinin ; Süper Fmde çalmaya başlayan oynak bir sarkı sonrasi aracı sağa çekmesi ve Otoyol da göbek atmaya başlaması sonucu ölüm.. Daha da ilginci bu 5 kisiden 3ünün ölümü ve üçüne de ayrı ayrı araçların çarpmiş olmasi. (Adapazar/Hendek)

* Kahvede arkadaşlarla okey oynarken üzerine inek düsmesi. (Kütahya,Tavsanlı Kazasi)
alıntıdır.
Bir işcinin 600 tonluk press makinasının arasından emeklemek suretiyle
geçerek ucundaki 2450 santigratlık fırında sigarasını yakmaya çalışması...

*Kurtarmaya gelen ambulansın suratınıza parketmesi...

*Katta olmayan asansöre binme teşebbüsü..

*Balkondan aşağı işerken çişin elektrik tellerine gelmesi ve eletrik çarpması sonucu ölüm... Türklere Has ölme şekilleri cevir Kaydet komikyazi298
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Türklere Has ölme şekilleri ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Türklere Has ölme şekilleri yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi