Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Twilight


annesiyle birlikte phoenix’te yaşayan ısabelle “bella” swan, annesinin başka bir adamla evlenmesi üzerine babasının yanına washington’ın fork kasabasına taşınır. edward ise, küçük kasabasında yıllardan beri ailesiyle yaşayan bir vampirdir. uzun süre vampir kimliklerini saklamış olan aile, insan kanı içmeden, insanlara zarar vermeden sakin bir hayat sürmektedirler.

yeni başladığı okulunda tanıştığı edward’a aşık olan bella, bir süre sonra edward’ın vampir olduğunu öğrenmesine rağmen ondan vazgeçemez. ikili arasında tehlikeli tutkulu bir ilişki başlar. çok geçmeden ortaya çıkan cullens ailesi’nin düşmanları edward’ın zayıf noktasına saldıracaktır, yani bella’ya..

vampir klişelerinden arındırılmış bir hikaye sunan stephenie meyer’ın dünya çapında çok satmış romanı twilight serisinin ilk kitabından uyarlanan film, hayranları tarafından merakla bekleniyor. filmin başarısına göre, serinin ikinci üçüncü kitapları new moon eclipse beyazperdeye aktarılacak. stephenie meyer ise sıralar kitabı yazmakla meşgul.

sinema4559
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi