Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


UltraDefrag

Boyutu:189 Kb

İşletim Sistemi:WindowsNT/2000/2003/XP/Vista

Dil:Ingilizce

Açıklama:
küçük boyutlu, basit arayüzlü, hızlı çalışan, ücretsiz açık kaynaklı bir defrag, yani disklerinizdeki dağılmış dosya parçacıklarını birleştirme programıdır.

yazılım çekirdek tabanlı sürücü ile çalışır nedenle hızlıdır. bunda ile hazırlanmış, küçük bir program altyapısına sahip olmasının payı var. arayüzü oldukça basit kullanışlı.

yazılım tip arayüze sahip. biri grafiksel (disk kümesi haritasının gösterildiği) arayüz, diğeri ise komut satırı arayüzü. sayede otomatik zamanlayıcı ile veya diğer yazılımların içinde çalıştırılabilmesine imkan sağlar. bir diğer arayüzü native olarak adlandırılan arayüzüdür arayüz sistem başlangıcında chkdsk benzeri bir şekilde çalışır.

ayrıca işlem sonuçlarını html olarak kaydedebilen yazılım 64bit işlemci desteğine sahip. sitemizde sunulan sürümü 32bitlik işletim sistemleri için olan standart sürümdür. 64bitlik bir işletim sisteminiz varsa üretici sitesinden uygun sürümünü indirebilirsiniz.

yazılım windows'un dahili defrag arabirimini kullandığı için güvenli hızlı çalışmakta, ancak birleştirme başarısı windows'un dahili defrag yazılımından daha iyi değil. açıdan fazla bir avantaj sağlamıyor.

ultradefrag-programi_indir40752

Programını indir dosyalar40752
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi