Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


ünlüler çiftliği

Tiny (Ceren Cerengil’in köpeği Tiny’yi tanımayan yok artık di mi?) Ünlüler Çiftliği aracılığıyla, atalarının yaşadığı evrim sürecini tamamen tersine çeviren bir hareket yapmış, doğaya dönmüştür.

1. GÜN: Nereye geldik biz ya?.. Ceren’in yıllarca şehir trafiğinde Hummer’la gezdikten sonra doğanın bağrına yaya vaziyette gelmesi de enteresan bu arada tabii!

2. GÜN: Ceren’den enteresan olmasınlar, hakikaten birbirinden enteresan insanlar var burada. Ben ne zaman dilimi çıkarsam dilini çıkarıp dudağını yalayan bir tip var mesela. Bak şimdi yapmadım, o yine yaptı.

3. GÜN: Ceren’den kötü sinyaller alıyorum. Havladığım zaman bana ‘Alo’ şeklinde karşılık veriyor. Cep telefonu olmadan iki gün geçirmesi inanılmaz.

4. GÜN: Aha, delirdi! Demin havladığımda Ceren beni kucağına aldı, parmağını göbeğime bastırıp kulağına götürdü.

5. GÜN: Ceren’in bir alt modeli şeklinde bir kadın var burada. Bavulun dalağını yarmış olan hani... ‘Süt sağayım bari’ diyerek tavuğun üstüne yürüdü. Onun durumunu da pek parlak görmüyorum.

6. GÜN: Ceren bugün beni şarja takmaya çalıştı, çok endişeliyim.

7. GÜN: Yalanan arkadaş, sürekli soğuk espri yapan adamla iyi anlaşıyor. Otla beslenen adamla, bavulları taşımaya yardım eden çocuğun arası iyi. Ceren ‘Bugün ekmeği ben yapacağım’ dedi, beni fırına atmakla tehdit ederek vazgeçirdiler.

8. GÜN: Otla beslenen adam, soğuk espri yapan adama bir espri daha yapması durumunda beslenme şeklini radikal bir şekilde değiştireceğini ve insan etine ilgi duymaya başlayabileceğini söyledi.

9. GÜN: Ceren’in acilen yeni ayakkabı ve çanta alması lazım. İneklere bakışını hiç beğenmiyorum.

10. GÜN: Ceren yine göbeğime parmağını bastırdı, sıkılıp ısırdım. ‘Telefonu titreşime mi almıştım, ha ha ha hay!’ dedi. Artık kurtulmaz bence...

11. GÜN: Ceren ineğe ‘Louis Vuitton, möööö! Louis ha ha ha hay!’ şeklinde hitap etmeye başladı.

12. GÜN: Bir kız var sessiz hani... Sevgilisi kıskanıp üzülmesin diye tavukların yanına taşındı. Ceren sabah önüne gelen yumurtayı ‘Ben onun yumurtasını yemem ha ha ha hay!’ diyerek reddetti.

13. GÜN: Olay bence bitmiştir. Ot yiyen eleman, soğuk espri yapan arkadaşa ağlayarak girişti. Ağlamasının sebebi aslında şiddetten tiksinmesiymiş. Bavul taşıyan çocuk ‘Yeterin leeeeeen!’ diye koşarak uzaklaştı. Ceren’in alt modeli, tavuk kalmadığını, artık sessiz kızı kesip yiyebileceklerini söylüyor. Ceren ‘Bunun sim kartı bitti galiba’ diyerek üstüme geliyor. Elinde balta var... Nı-ha!

KANAT ATKAYA
Hürriyet Yazarı ünlüler çiftliği cevir Kaydet komikyazi227
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi ünlüler çiftliği ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. ünlüler çiftliği yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi