Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Victoria Woman Calendar

Boyutu:1.12 Mb

İşletim Sistemi:Windows98/Me/2000/XP/Vista

Dil:Ingilizce

Açıklama:
kadınlar için geliştirilmiş bir programdır. programın içinde aybaşına ait takvim, gizli günlük, güçlü hatırlatma, alfabetik sayfalarla birlikte not defteri koruması şifrelenmiş fotoğraf albümü içe bulunuyor. takvim, gelecek aybaşı yumurtlama dönemini tahmin ederek, önemli günlerinizi buna göre düzenlemenize imkan sağlıyor. artık elle normal takvim kullanmak yerine, bilgisayar ortamında daha rahat pratik elektronik takvim kullanabilirsiniz.

tatil günleri, seyahat, spor, evlilik, cinsel ilişki diğer önemli olayları takvime göre düzenleyebilirsiniz. ayrıca yine doğum günü, yıl dönümü, tatil gibi çeşitli olayları programın içine ekleyebilirsiniz. eklediğiniz bilgiler sonucu program, olaylar hakkında size bilgi verecek.

victoria woman calendar, kişiye özel bilgi yöneticisidir. programı kullanmak oldukça kolaydır. ayrıca kişiye ait özel bilgilerin dışarıya sızmasını önlemek için parolayla koruma sağlar parolaları dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz.

programın arama özelliği sayesinde günlük girişleriniz notlarınızı hızlı bir şekilde arayıp, kolay bir şekilde bulabilirsiniz.

programı sistem tepsisinde (saatin yanı) gizleyebilir takvim gelecek olaylar hakkında size hatırlatma yapabilir. windows başlangıcında çalışacak şekilde ayarlayabilir kimsenin görmesini istemediğiniz resimler için fotoğraf albümünüzü şifreleyebilirsiniz.

doğum kontrol yöntemlerinden biri olan takvim metodunun elektronik ortama aktarılmış halidir.

programın lisanslı fiyatı ise 19$'dır.

not: buradaki program tanıtımı tıbbi bilgi niteliği taşımaz. tam net bilgi için bir sağlık kurumuna başvurunuz.

victoria-woman-calendar-programi_indir40777

Programını indir dosyalar40777
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi