Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


VueScan Professional Edition (Mac OS X)

Boyutu:7.29 Mb

İşletim Sistemi:MacOS9.x

Dil:Ingilizce

Açıklama:
vuescan professional edition, dünyanın popüler tarayıcı yazılımlarından birisidir. yazılım, fotoğrafçılar, kullanıcıları, tarama hizmeti verenler şirketler tarafından yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. vuescan, yüksek kalitede tarama işlemleri yapabilen, mükemmel renk değerlerine dengesine sahip sonuçlar alınabilen bir yazılımdır.

kullanımı oldukça kolay olan yazılım soluk renk düzeltme, toplu tarama profesyonel fotoğrafçılar tarafından kullanılabilecek diğer gelişmiş özelliklere sahiptir. kullanıcıların sistemlerinde hiçbir olumsuz değişiklik yapmayan yazılım aynı zamanda işletim sistemine herhangi bir araç yüklememektedir. tüm diğer tarayıcı yazılımları gibi bunlar olmadan işlevlerini sürdürmeye devam etmektedir.

vuescan gelişmiş tarama seçeneklerine, güçlü özelliklere, renk canlılığını iyi renk dengesini sağlama yeteneklerine sahiptir. 700'den fazla tarayıcıyı 209 ayrı dijital kameranın raw dosya biçimini desteklemektedir. eğer elinizde bir tarayıcı var siz bunu sürücüsü olmadığı için kullanamıyorsanız vuescan ile artık bir engel değil!

vuescan-professional-edition-mac-os-x-programi_indir40727

Programını indir dosyalar40727
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi