Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Wong Foo'ya Teşekkürler


iki travesti noxeema "noxzee" jackson vida bohemme, noxzee travesti güzellik yarışmasını kazanınca hollywood'a gitme şansı yakalarlar. yarışmayı kaybeden chi chi rodriguez'in durumuna üzülen ikili onu yanlarına alarak kiraladıkları cadillac ile hollywood'a doğru yola çıkarlar.

yolda arabaları bozulan üçlü, tamir için bir kasabada durmak zorunda kalırlar. gerekenleri bulmak için birkaç gün kasabada konaklamak zorunda olan kahramanlarımız, fazlasıya sıradan olan kasaba halkının kendilerinin travesti olduklarını anlamamaları sonucunda durumu gizlemeye karar verirler. kaldıkları kısa sürede sıkıcı olan kasaba sakinlerinin hayatlarına renk getirecek ortalığı bayağı bir karıştıracaklardır.

film ilginç yanı, daha önce sert erkek rollerinde görmeye alışık olduğumuz patrick swayze, wesley snipes john leguizamo'nun travestiyi canlandırıyor olması hiç şüphesiz. wong foo'ya teşekkürler, başarılı oyuncunun performanslarıyla eğlendiren, oldukça renkli bir komedi filmi. ayrıca vida karakterinin hayranı olduğu julie newmar'ın filmde çok ufak bir rolü var.
sinema4555
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki: ' />
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi