Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Yeni Yıl Mektubum

"400">YENİ YIL MEKTUBUM

Canım arkadaşım,

Sen gideli üç yılı geçti. Benimse hayatımda çok az şey değişti. İş, ev, bekârlık (ve sultanlık), korkularım, gelgitlerim, beni mutlu eden şeyler, canımı sıkanlar… Beğendiğim filmler, müzikler, dans ettiğim şarkılar, hoşlandığım aktörler yenileniyor; ama özünde her şey bildiğin gibi. Saçım başım aynıyım işte canım. Kafan atıp gittiğin kuaförlerde birkaç santim ya da birkaç ton değişiklikle bulamıyorsun ki aradığını.

Yeniliklere açık olduğumuzu göstererek aslında hayata ve onun sürprizlerine karşı da açık olduğumuzu, hatta o sürprizleri beklediğimizi söylüyoruz sanki bir anlamda. Ve hayat bazen bizim sandığımızdan da çok sürpriz taşıyor önümüze; ama her zaman güzel sürprizler değil. Şaşırtıcı kesinlikle; ama istenen değil bazen. Ben de bu aralar hayatın sürprizlerinin güzellikler getirmesini diliyorum sadece, kendime ve tüm sevdiklerime.

Öyle sürprizler istiyor ki yürek, sanki aradığı hayatı bir başka ülkede bir başka işte bir başka evde kurmak kolaymış gibi… Gitmek istiyorum ya, hani alıp başımı gitmek. Ya da kızıyorum ya bir şeylere. Tek bir şeyden sıkıldım aslında. O da bu yalnız iç çekişler. Tek bir şeyi özlüyorum. O da biriyle paylaşılacak en güzel yolculuklar.

Bu öyle bir dünya ki; sevgilileri bir başkasıyla nişanlı olanlar var. Erkek arkadaşı olanlarla birlikte olabilen adamlar. Umarsız çarpık ilişkiler. Birlikte olmak tek bir an içinse sadece, fiziksel ya da ruhsal, o an için birlikteler ve onlara bu da yetebiliyor.

Benim içinse…

Yalnızca yaşıyorum hayatı ve tadını çıkarmaya çalışıyorum, mümkün olduğunca az düşünerek ve nasılsın dediklerinde kocaman bir gülümsemeyle “harika!” diyerek.

Deniyorum canım. Biliyorsun ya deniyorum. Görmezden geliyorum zaman zaman ve birkaç anla mutlu olmayı başarıyorum da. Her andan (daha fazlasını beklemeden de) keyif almayı öğrendim galiba… Azla yetinmeyi öğrenmek de diyebilirsin; çoğunu bulamadığımdan… Çoğu demesek de aslını bulamadığımdan belki…

Her şeyi oluruna bıraktım birtanem, şimdilik tek gerçek bu sanırım.

Geçen yılın dilekleri ve bir önceki yılın ve bir önceki… Hepsi birbirine karışırken bu yıl için çok fazla dilek dilememeye çalışıyorum, içimden geçenler zaten baki.

Sana da yeni yıl için kucak dolusu sevgiler ve öpücükler yollarım canım arkadaşım, sevgilerimle…

Nilhan Fidan
nilhanfidan@cosmoturk.com


Yeni Yıl Mektubum cevir Kaydet kadin16214
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Yeni Yıl Mektubum ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Yeni Yıl Mektubum yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi