Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Yeniden MerhabaYeniden Merhaba;

Sevgili Cenk beni sitenin kapısına koymadan yazımı yazmam lazım diyerek ofise koşuşturarak geldim bu sabah. Üç haftadır yazamıyorum ama fena geçerli bahanelerim var eminim sizler de mazur görürsünüz.

1. Önce kız kardeşim domuz gribi oldu, ardından ben halen devam eden bir gribe tutuldum. Bu günlerde son evrelerini yaşıyorum ve kuru öksürüğümle mücadele halindeyim. Domuz gribi olsaydım daha kolay iyileşirdim, benimkisi tam tamına yirmi gündür devam ediyor ve artık canımı sıkmaya başladı.

2. Evimizi taşıdık ve bir haftadır bu mücadele içerisinde hayatta kalma savaşı veriyordum. Ev taşıma işi zaten başlı başına bir sorun, üzerine elektrik, su ve doğalgaz üçlüsü eklenince aklınızı kaçırmamak elde değil. Bu üç arkadaşı açtırmak için cebinizde para olması şart benden söylemesi. En azından 300 milyonu gözden çıkarmanız lazım. Ben bunu yapmadım ve evdeki hesap çarşıya uymadığından ay sonuna kadar Züğürt Hanım olarak ortalıkta dolaşacağım.

3. Grip+ev taşıma kombinasyonu sayesinde okulu askıya aldım ve bu hafta sevgili hocalarımın beni bırakıp bırakmadıklarını öğrenmek üzere okula korkak korkak gitmekten başka çarem yok. Ayrıca arada okunmadan kaynayan iki kitap ve yazılması gereken üç makaleyi saymıyorum bile.

4. Tüm bu karışıklığın arasında harika olan tek şey birine aşık olmamdır. Hiç beklemediğim bir anda hiç beklemediğim bir şekilde karşıma çıkan bu vatandaşı çok seviyorum. Detay vermek isterdim ama nazar değmesinden korkuyorum :)

5. Aşk meşk demişken size Cosmo’yla ilgili bir dedikodu da vermek istiyorum, umarım dedikodumuzun kahramanı bu satırları sansürlemez :)

Sevgili, tatlı, şeker editörümüz Cenk’in de bir aşk hayatı var ve baya mutlu görünüyor :) Kendisine de mutluluklar dileriz, üç haftalık gecikmemi sessiz, sedasız karşılaması bu aşkın onun üzerindeki olumlu etkilerinden biri olsa gerek :)

İşte böyle millet, bu kız yeni bir ev ve yeni bir aşkla hayata kaldığı yerden devam edecek ve eve interneti bağlanır bağlanmaz adam akıllı ,cici cici yazılar da yazacaktır.

Kendinize iyi bakın…

Gabriela Olaru
gabrielaolaru@hotmail.com
www.gabrielaolaru.com

Yeniden Merhaba cevir Kaydet kadin19423
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Yeniden Merhaba ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Yeniden Merhaba yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi