Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Yürek Yakan Olaylar

Şimdi sizlere şu an elinizde tuttuğunuz Yürek Yakan Olaylar ismindeki naçiz eserimi takdim ediyorum. Bu kitabı okurken yanınızda daima hassas bir terazi bulunsun. Bu terazi üç parçadan oluşuyor. Beyin dil ve kalp. Bu üç parça azayı çok dikkatli ve yerinde kullanmalısınız. Aksi halde vahim ve perişan sonunuzu kendi ellerinizle hazırlamış olursunuz.
Eserimi kaleme alırken vakıaları tekrar yaşamışçasına kimi yerde ağladım kimi yerde tebessüm ettim. Rabbani cilveleri müşahede ettiğim her zaman İslami yaşantıyı ve İslam ahlakını ön planda tuttum. Bölümler arasına dini tasavvufi ahlaki hayatımızı kemale erdirecek serlevhalarda yerleştirdim. Umuyorum ki bu eserden başta kendim olmak üzere anam babam ecdadım hocalarım ve bütün müminler hisseyab olurlar. Siz değerli okuyucularımız da inşallah dualarınızdan bu fakiri mahrum etmezsiniz.. Yürek Yakan Olaylar cevir Kaydet kitap68191
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Yürek Yakan Olaylar ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Yürek Yakan Olaylar yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi