Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Yusuf özaslan

1952 yılında Sivas’ın Yıldızeli ilçesinde doğdu.Sivas Lisesini bitirdi.Ankara Devlet Mimarlık ve mühendislik Akademisi Elektrik, Ege Üniversitesi Fen Fakültesi Botanik, AÜ Fen Fakültesi Astronomi bölümlerinde bir iki yıl okudu.AÜ Eğitim Bilimleri Fakültesi Özel Eğitim-Psikoloji Bölümünden 1977 yılında mezun oldu.Sağlık Bakanlığı bünyesinde 6 yıl psikolog olarak çalıştı.Reklam yazarlığı yaptı.1985’te Milliyet gazetesinin açtığı yarışmada Anne adlı senaryosuyla üçüncü oldu.300’den fazla senaryoya imza attı.Kuş Sayfaları senaryosu TRT’de oynadı.Çocuk kitapları ve araştırmalar yayınladı.

ESERLERİ
İslamın Işığında Geleneklerimiz ve Göreneklerimiz, Biricik Önderimiz Peygamberimiz.

İslamin Işığında Geleneklerimiz Göreneklerimiz
Yusuf Özaslan
Marifet Yayınları

Çağımız, bunalım çağı. Fert fert ve toplum olarak bunalımdan çıkış yolları arıyoruz.Aradığımız çözüme ulaşmak kuşkusuz ki, özümüze dönmekle mümkün.Özümüze dönebilmenin en kestirme yolu da yavaş yavaş kaybolmaya yüz tutan gelenek ve göreneklerimizi yeniden canlandırmaktan geçiyor.Elinizdeki bu kitap, söz konusu ihtiyaca cevap verebilmek amacıyla hazırlanmış olup, geleneklerimizin dününü, yozlaşmış haliyle bu gününü ve günümüzün onlarda nasıl uygulanabileceğini ifade etmeye çalışmaktadır. Yusuf özaslan cevir Kaydet biyografi7222
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
2006-2013 Geyik Merkezi Yusuf özaslan ile ilgili tüm yazılar üyelerimiz tarafından eklenmiştir. Yusuf özaslan yazısın tüm hakları geyikmerkezi.com a aittir.
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi