Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Zeliha'nın Gözleri Dizisi

zeliha, doğaüstü güçleri olan bir kadının trajik öyküsü..iki çocuğundan birinin kaçırılıp cinayete kurban gitme tehlikesinin ardından çocukluğunda sık sık gördüğü kabusların benzerlerini görür. zeliha’nın kabuslarının başkalarınınkinden bir farkı vardır: gerçekleri görmektedir.

karısını yıllar önce kaybeden baş komiser rehan kıvrak zekası cesaretiyle emniyet teşkilatının parlak elemanıdır.. oğlu deniz’i emekli komiser babası selim’le bırakacak kadar yoğun zor bir görev yapmaktadır; asayiş şubesi, cinayet bürosu...

zeliha’yla böyle tanışacaktır gizemli kadından çok etkilenecek ilgi duyacaktır... ”devrem” dediği başkomiser inci ise olay yeri inceleme’nin katı, soğukkanlı, başarılı bir kadar güzel baş komiseri, gizli olsa rehan’a aşıktır..

zeliha’yı küçük görmektedir, ancak bunu, kendisi bilimsel düşünen bir kadın olduğu için yoksa kıskandığı için yapmakta olduğunu anlaşılmaz.. rehan, zeliha’nın manevi dünyası, rüyaları, soyut veriler ile inci’nin maddi dünyası, kanıtlar somut veriler arasında doğruyu arayacaktır.

rehan’ın ele avuca sığmaz yardımcısı, dizimizin aydınlık hatta ışıltılı karakteri selçuk komiser, asayiş şube müdürü alpaslan olayların çözülmesinde rehan’ın büyük destekçileri olacaktır.
Anahtar Kelimeler: Zeliha'nın Gözleri dizisini izle,Zeliha'nın Gözleri hakkında , Zeliha'nın Gözleri eski bölümlerini izle diziler1182
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki: ' />
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi