Geyik Merkezi Geyik Merkezi Video Mail forum


Zoraki Başkan Dizisi



hiç hesapta yokken istemezken, birden belediye başkanlığı koltuğunda bulan, kendi halinde, dürüst namuslu bir adamın, emin’in (ahmet uğurlu) hikayesidir.
emin, karısı zehra (emel müftüoğlu), çocukları filiz (meltem parlak) mert (taner ergör damadı naci (emre özcan) ile birlikte yıllar sonra kasabasına yerleşip sakin bir hayat süren, büyük şehirlerde hayatı boyunca mecburen yaşadığı ayak oyunlarından bıkmış, deneyimli donanımlı biridir. ancak, yerleştiği kasabalılar onu rahat bırakmaz zorla olsa belediye başkan yardımcısı yapar. emin yardımcılığını yaptığı belediye başkanının (turan özdemir) bir gece ansızın vefat etmesiyle emin’in tüm hayatı değişir. başkan yardımcısı olan emin geçici olarak başkanlık koltuğuna oturur. yeni belediye başkanını belirleyecek olan belediye meclisi toplanır. ancak iki grubun oyları eşit olduğundan emin’in oyu önem kazanır. iktidar kavgalarına bulaşmak istemeyen emin tarafsız kalır. ama bir türlü belediye başkanı seçilemez. iki tarafta, birbirlerinden habersiz, kukla olarak kullanabileceklerini düşündükleri emin’i başkanlık koltuğuna oturtmak konusunda karar alırlar böylece emin, yapılacak yerel seçimlere kadar belediye başkanı olur.
bu siyasi atmosferin fonunda, iki gencin aşkı yer almaktadır “zoraki başkan” da. emin’in oğlu mert ile kendisine düşman olan bahattin’in kızı
tuba (şahika koldemir) arasında yeşeren aşk, babalarının mücadeleleri kadar zorlu bir süreç geçirecek, pek çok engelle karşılaşacaktır..
kasabanın zengini bahattin (ferdi akarnur), müzmin muhalefet lideri sabahattin (veysel diker), ailesi başta olmak üzere herkes yeni başkan emin’den kendi çıkarları doğrultusunda beklenti içine girerler. sakin, mülayim bir yapıya sahip olan emin acaba baskılara boyun eğip gerçekten kukla bir başkan olacaktır, yoksa herkesi şaşırtacak bir sürpriz beklemektedir kasabayı.
Anahtar Kelimeler: Zoraki Başkan dizisini izle,Zoraki Başkan hakkında , Zoraki Başkan eski bölümlerini izle diziler1622
Yorum Ekle

(Lütfen Cevaplayın)
Yorumunuz:


Taglar :

Ekle : Ekle Face book Ekle Google Ekle Digg Ekle Reddit Ekle Furl Ekle Del.icio.us Ekle Jeqq Ekle Spurl

Forum Linki:
Html Linki:
Direkt Link:
Mause ile tıklayın ve Ctrl + C ile kopyalayın
Geyik Merkezi Geyik Forum Geyik Manken Resmi